Uncategorized

EVRAK CEBİ NEDİR?

Evrak Cebi

Kurumsal firmaların ve e-ticaret sektöründe üretim yapan büyük ya da küçük çaplı birçok firmanın ürün gönderimini sağlarken paketledikleri kutuya kullandıkları cebe evrak cebi yada  fatura cebi denir. Evrak cebi kargoya verilen birçok ürün için ürün detayları ve alıcı bilgileri gibi çok önemli bilgileri içeren evrakları taşımada güvenlik ve büyük koruma sağlar. Günümüzde birçok alışverişin internet üzerinden yapılmasıyla bu ürüne olan talep gün geçtikçe artmıştır. Bizler de bu ürünlerimizi en yüksek kalite ve performans ile sizlere sunmayı hedefliyoruz. Büyük bir özen ile üretimini yaptığımız ürünlerimiz için öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Sitemiz üzerinden ürün görsellerini inceleyebilir detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI NELERDİR?

 Ürünümüz fatura, irsaliye, garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve ürün katalogu gibi birçok yazılı belgeye yer açar ve bu şekilde paketlenen üründen ayrı bölmesinin olmasıyla kendine özel bir kullanım alanı sağlayıp evrakları muhafaza eder. Kargo şirketlerinin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında gelir. Ürün belgelerinin kaybolmadan alıcıya ulaşmasını sağlar. Kargo şirketleri içinde bir güvence oluşturur. Özellikle e-ticaret işi yapan işyerleri tarafından da ürün karışıklığını önlemek için tercih edilir. Yanlışlık olması durumunda ürün bilgilerini içeren bu cebe konulan evraklardan durum tespiti yapılır ve buna göre gerekli düzeltme yapılmasına olanak sağlar. Uzun süre saklanacak olan belgeleri bu ürünümüzün içine koyabilir ve sizin için önemli olan evraklarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Evrak cebi, ürünle birlikte iletilen ürün detayına dair önemli bilgileri içeren evrakları müşteriye daha anlaşılır ve kolaylık olması için ayrı bir yerde konumlandırılmış olur. Böylece daha kaliteli bir teslimat sağlanmış olur. Küçük boyuta sahip olan eşyalarınız içinde kullanıma uygundur. Birbirinden farklı boyutlarda üretimini yaptığımız bu ürünümüzü kullanacağınız yer ve eşya boyutuna göre değerlendirip uygun olan boyutu seçebilirsiniz. Ürünlerini büyük bir özenle hazırlayarak müşterilerine ulaştırmak isteyen birçok lojistik firmasının kargo işlemlerinde tercih ettiği bu ürünümüz ayrıca işletmenize değer katmakta olup müşteri memnuniyeti açısından da son derece önemlidir.

EVRAK CEBİ ÖZELLİKLERİ

 Birçok işyerinin ürün sevkiyat işleminde kullandığı ve sizin için önemli olan belgeleri muhafaza eden bu ürünümüz su geçirmez özellikte olup gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üzerlerinde kendinden yapışkanı olan bu ürünümüz uzun süre yapışkanlığını korur. Yapıştırılma sırasında eşyalara zarar vermez. Evrak cebi güvenli bir teslimat sağlamak için hava koşullarına uygun şekilde üretilmektedir. Ambalaj ve plastik üretiminde önemli bir paya sahip olan bu ürünümüzü en uygun kalite ve hizmet anlayışına göre alanında uzman ekibimizle üretmekte olup sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

AVANTAJLARI NELERDİR?

 Kargo firmaları tarafından sıklıkla tercih edilen ürünümüz eşyalara ve evraklara zarar vermeden güvenli taşıma kullanılır. Bu durum teslimat aşamasında kuryelere de büyük avantaj sağlar. Kargo süreçlerinde hızlı ve pratik bir gönderim imkanı sağlar. bir Su geçirmez yapıda üretimini yaptığımız bu ürünlerle hem işyerleri için hemde alıcılar için dışarıdan gelebilecek olası tehlikelere karşı önlem sağlamış olunur. Kendinden yapışkanlığı sayesinde dışarıdan etki edilmedikçe uzun süre gücünü korur. Ürün paketinden ayrı bir bölmeye sahip olmasıyla müşterinin aradığı belgelere daha kolay ulaşmasını sağlar. Ürün şeffaflığı sayesinde müşterilere daha anlaşılır okuma imkanı sağlar. Olası yanlış gönderim durumlarında paket içi açılmadan ürün bilgileri kontrol edilerek kısa zamanda müdahale edilmesine imkan verir. Boyları değişiklik göstermekle beraber ihtiyacınıza göre uygun olan boyu istediğiniz adet sayısınca seçebilirsiniz. Sitemizde farklı özelliklere sahip birçok çeşitleri mevcut olup inceleme yapabilir ve sitemizden siparişinizi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir